Ziyaretçi Yorumları

Reşat küçükdemir / Harika

Herşeyi güzel ama iki parça kokoriç geldi ben böyle lezzet görmedim,,ne yerseniz yeyin ama mutlaka kokoriçin tadına bakmadan dönmeyin.Yanlız kusura baksınlar ama servis biraz ağır ve zayıf...


Özcan Aydın / İzmir

Dostlar İşletmenin Kelle ve Kokoreç Konusunda Ayrıcalıklı bir Yeri Olduğunu Söylemeliyim.Tandırı Bir Çok Yerde Yersiniz,Ciğeride,Izgara Türevlerinide.Mezeler Yoğurt ve Tatlılar Ona Keza.Ama Sizleri Her yerde bulamayacağınız Ayrıcalıklı Lezzeti Kelle ve Kokoreç`i En Azından Bir Kez Tatmaya Davet Ediyorum. Özellikle Kelle tandır Kültürünün Büyük şehirlerde Unutulmaya Yüz tuttuğu Günümüzde Hatıralardaki Tadları Hatırlayacak Kaliteyi Fark Edeceksiniz.Afiyet olsun.


manisa sarıgöl / gezgin

herşeyi ile süper gidip görüp tatmak gerek


Yavuz Ogün / Kuşadası

Bulunmaz vahalardan biri,Kele,Kokoreç,yoğurt,koz patlıcan bence en iyisi tabii bu arada yoğurt mükemmel.Müdavim olunacak lezzetler..


adnanatamturk / izmir

ilk kez bu gün geldik.herşey süperdi,özellikle servis.o kadar restoran gezerim burası gerçekten farklı.teşekkür ederiz


TANER İLHAN / İZMİR- TİCARET

Arkadaşlarımızın tavsiyesiyle iyiki gitmişiz. Herşey çok lezzetli ve fiyatlar normal. Garsonlar güler yüzlü ve çok yardımcı. Titiz biriyimdir ama tam puan verdim. Sadece, bir katkı olarak, özellikle kelle sıcak toprak kasede servis yapılsa bir süre sıcaklığını korur ve fevkaledenin fevkinde olur. Herşey için teşekkürler.


AYHAN KOPAN / İZMİR / Üst Düzey Yöneticilik

Servis süper ve yemeğin yanında ikram edilen yeşillik tabağı insanın iştahını kabartıyor...)


Funda A / İstanbul

Kuzu kellesi,dogal yogurdu ve salatasi hepsi ayri bir lezzet.Kokorec ve koz patlican da harikaydi.


Hakan Ulvan / İzmir

Kelle (20tl) cok lezzetli. Kokorec (16tl) de cok basarili: disi citir citir, ici yagli. Salata ozenle hazirlanmis ve mezeler cok basarili gorunuyor. Biz mezelerden eroini denedik, begendik.Yorum Yapın